24 Nisan 2018 Salı

Macromax İle Yeni Nesil Temizlik :)

Merhabalar,

Geçtiğimiz günlerde Macromax  firması tarafından çok şirin bir hediye paketi ulaştı elime. Hijyen ve temizlik benim olmazsa olmazlarım. Muıtfak başta olmak üzere evin her yerinde farklı temizlik gereçleri kullanıyoruz. Bulaşık süngeri, temizlik bezi, toz bezi vs. Bunları alırken ürün özelliklerini inceler dikkatlice okurum. İstediğim özelliklere sahipse gönül rahatlığı ile alıp kullanırım. Macromax hayatı kolaylaştıran ürünleri ile evlerimizde yerini almaya hazırlanıyor. Ben açık söylemek gerekirse ürünleri çok beğendim ve başarılı buldum. Şimdi sizlere kısaca bu harika ürünlerden bahsetmek isterim.


Clean&Coloro, Mikrofiber bez ile artık temizlik çok kolay. İster ıslak, isterseniz de kuru olarak kullanabilirsiniz. Çok emici, geleneksel bezlerden %40 daha fazla toz toplama özelliğine sahip. Yüzeyi çizmeyen, hav ve tüy bırakmayan özelliği ile de çok kullanışlı. Rengarenk olması da güzel. Evinizin farklı yerlerinde birbirine karıştırmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Clean&Magico, Yeni teknoloji petek dokusu sayesinde en zor kirleri bile kusursuz temizliyor. İçinde bulunan sünger ile çok fazla köpürerek kolay ve hızlı temizlik sağlıyor. İsterseniz deterjan ile, isterseniz de deterjansız kullananbiliyorsunuz.

Clean&Hijyenix 5' li Sünger, Ergonomik tasarımı sayesinde süngeri kolayca kavramanızı sağlıyor. Böylelikle tırnaklarınızı da korumuş oluyor. Güçlü yeşil keçesi sayesinde inatçı ve yanmış kirleri söküp atıyor.  En zorlu kirler artık korksun bizden :))


Life&Mandalex 12' li Mandal Sepeti, Yeni nesil silikon mandallar yumuşak temas yüzeyleri sayesinde çamaşırlarda iz bırakmıyor. Rengarenk modelleri ile çok güzeller. Çok amaçlı mandal sepeti ise kullanım kolaylığı sağlıyor. Dört farklı renkte toplam 12 adet mandal bulunuyor. Çamaşırlarınız çiçek açacak :))


Kullanmış olduğum Macromax ürünlerinden çok memnun kaldım. Sizler de ürünlere büyük marketlerden veya yapı marketlerden ulaşabilirsiniz. Firmanın daha farklı özelliklerde bir çok ürünü var. Ürünler hakkında detaylı bilgiler www.macromax.com.tr adresinde sizleri bekliyor.


Sevgiyle kalın :))))
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...